Organizacja edycji mazowieckiej

Czołem,
Wiemy, że przed Wami ostatnie przygotowania, więc podrzucamy garść najważniejszych informacji, żebyście nie musieli szukać i mogli skupić się na jeździe:
BIURO ZAWODÓW
Zlokalizowane w Centrum Edukacji Leśnej Nadleśnictwa Celestynów (Wojska Polskiego 46, 05-430 Celestynów) czynne będzie w:
Piątek 18:00 – 21:00
Sobota 6:30-7:30 dla trasy długiej, 8:15 – 10:45 dla trasy krótkiej
Po odbiór pakietów zapraszamy w maseczkach i prosimy o dezynfekcję rąk przed wejściem.
Przy biurze zawodów znajduję się duża ilość miejsc parkingowych. Tutaj zlokalizowane będą także starty oraz meta obu tras.
Będzie możliwość pozostawienia depozytu w biurze zawodów. Prosimy o spakowanie do własnej torby/plecaka oraz podpisanie numerem startowym lub nazwiskiem.
TRASY
Wrzucimy je na stronę w piątek o godz. 18:00. Dla osób nie mogących połączyć się bezprzewodowo z urządzeniem nawigacyjnym przygotujemy w biurze komputer, z którego możecie zrzucić sobie tracki na swoje urządzenie. Prosimy tylko o zabranie kabelków do swoich urządzeń.
Trasa długa: start 8:00, limit czasu 13 godzin
Trasa krótka: start 11:00, limit czasu 7 godzin
Oba starty wspólne.
UWAGA Pamiętajcie, że trasa nie jest oznakowana w terenie i do nawigacji potrzebujecie urządzenia nawigacyjnego lub telefonu z adekwatną aplikacją (np. Komoot).
PUNKTY ODŻYWCZE
Długa trasa: 2 punkty
Krótka trasa: 1 punkt
Na punktach: woda, cola, napój z elektrolitami, słone paluszki, żelki, ciastka, czekolada, banany i jabłka.
PROCEDURA NA PUNKTACH
Żywność na punktach podaje Wam obsługa w kubeczkach papierowych wg Waszego wyboru, banany/jabłka do ręki, picie nalewa obsługa do bidonów otwartych i podstawionych przez Was. Te czynności robimy bezkontaktowo.
TRACKERY
W biurze zawodów otrzymacie trackery, które musicie zabrać na trasę. Trackery będą potwierdzeniem pokonania przez Was całej trasy. Trackery należy włączyć 30 min przed startem.
META
Na mecie czekał będzie na Was posiłek regeneracyjny, a od 16:00 do wieczora Fajrant z bogatym menu regionalnym. Zachęcamy więc do pozostania z nami do wieczora.
Podczas Fajrantu, ok. godz. 16-17 (w zależności, kiedy zjedzie całe pudło z obu tras), zrobimy też dekorację najlepszych zawodników i zawodniczek.
Do zobaczenia!