Wyniki Szuter Master 2020

Miejsce Imię Nazwisko Klub 1 – Beskid Niski 2 – Suwalszczyzna 3 – Mazowsze Suma
1 Anna Tkocz bikeBoard 110 110
1 Joanna Wapniewska Herreria – ULTRAdventure 110 110
1 Magda Golonka INNERGY RACING TEAM 110 110
4 Izabela Stryjecka 105 105
4 Justyna Jasłowska SCOTT Sport Polska 105 105
6 Luiza Bolechowska 102 102
Miejsce Imię Nazwisko Klub 1 – Beskid Niski 2 – Suwalszczyzna 3 – Mazowsze Suma
1 Tomasz Zaleśny Świrower 105 105 210
2 Szymon Grosicki Fart Strong 100 99 199
3 Marcin Grudziński Herreria – ULTRAdventure 96 98 194
4 Andrzej Kowalewicz Fart Strong 97 92 189
5 Andrzej Ulman 110 110
5 Grzegorz Zając Więcej Funku! / SKPB Warszawa 110 110
5 Michał Przekop Klub Rowerowy MTB Suwałki – Przekop.Waty
– Sklep Rowerowy Góra Rowerska
110 110
8 Jakub Siemiączko Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 105 105
9 Dominik Oględziński 102 102
9 Mateusz Gołąb Jurne Knury 102 102
9 Piotr Jaś 102 102
12 Martin Turek MOFO Dos Cojos 100 100
12 Piotr Prokop 100 100
14 Artur Drzymkowski Team29er.pl 99 99
14 Miłosz Gąsiorowski Motorola Bike Team 99 99
16 Michał Gałuszek EPO 98 98
16 Sebastian Nanek 98 98
18 Łukasz Krawiec 97 97
18 Maciej Gorzelak 97 97
20 Adam Berbeć Fart Strong 96 96
20 Bartosz Tarka 96 96
22 Bartłomiej Kowalski BACKCOUNTRYMTB.ORG 95 95
22 Bartłomiej Szlufik Dream Team Wokół Łysej Góry 95 95
22 Jan Pieniadz 95 95
22 Łukasz Jankiewicz 95 95
22 Michał Góźdź epictripsnohugs.cc 95 95
22 Tomek Tomeczek Backcountrymtb 95 95
28 Rafał Ałasa 94 94
28 Tobias Hilger 94 94
30 Dariusz Czajkowski Grupa Tespis 93 93
30 Jacek Nosowski TRI.Regress 93 93
32 Tomasz Wojciechowski FART STRONG 92 92
33 Dawid Migacz 1×1 91 91
33 Michał Cieślar 91 91
33 Michał Olej Gryfne Rojbry 91 91
36 Andrzej Wyka Gravel on the Run 90 90
36 Kacper Arendt Futsal Prabuty 90 90
36 Piotr Kuźniarowicz 90 90
39 Kamil Adamiec 89 89
39 Tomasz Józefczyk Posmakuj Run Team 89 89
41 Marcin Gałka 88 88
41 Paweł Baluta Bezpieczny Kazbek 88 88
43 Janusz Kostka Posmakuj Run Team 87 87
43 Szymon Szerewicz 87 87
45 Paweł Drzazgowski 86 86
45 Piotr Śmigielski 86 86
47 Filip Malawski 85 85
47 Łukasz Rak 85 85
49 Evan de Barra KRKxCC 84 84
49 Wojciech Batorski Crossfit Toruń 84 84
51 Marcin Lipnicki Amstel 83 83
51 Michał Jaguszewski 83 83
53 Adam Zieliński CF Toruń 82 82
53 Łukasz Głaz KW Lublin 82 82
55 Rafal Szlaga 81 81
56 Michał Świerczewski 80 80
57 Marcin Piekarski 79 79
Miejsce Imię Nazwisko Klub 1 – Beskid Niski 2 – Suwalszczyzna 3 – Mazowsze Suma
1 Izabela  Stryjecka 110 110
1 Zuzanna Napiórkowska 110 110
3 Dorota Lutyk SKPB Warszawa 105 105
3 Katarzyna Bała Grupa Tespis 105 105
5 Eliza Gawryluk-Korczak 102 102
Miejsce Imię Nazwisko Klub 1 – Beskid Niski 2 – Suwalszczyzna 3 – Mazowsze Suma
1 Jakub Kępa 92 98 82 190
2 Artur Gorczyca Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 110 110
2 Bartosz Siłkowski MTB Suwałki 110 110
2 Piotr Próchnicki Ramę Na Ramię 110 110
5 Krzysztof Kosiek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 105 105
5 Mikołaj Lech 105 105
5 Rafał Ałasa 105 105
8 Michał Gliszczyński Ramę Na Ramię 102 102
8 Piotr Gierula 102 102
8 Robert Wojciech Dembiński MTB Suwałki 102 102
11 Maciej Kościelniak 100 100
11 Michał Szopa MTB MOSIR Dukla 100 100
11 Patryk Ciszewski Gravitacja Nowodwory 100 100
14 Grzegorz Sroka 99 99
14 Mateusz Lorenc MTB MOSIR Dukla 99 99
14 Roman Drzewek Ramę na Ramię 99 99
17 Łukasz  Strzelecki 98 98
17 Michał Zawadzki Hamulcowi 98 98
19 Dariusz Zieliński Ramę na Ramię 97 97
19 Michał Kolanko #Kilometry Oddechów 97 97
21 Paweł Kupczak 96 96
21 Szymon Kopiczak 96 96
23 Artur Zaremba 95 95
23 Krzysztof Szporer 95 95
25 Konrad Szady 94 94
25 Michal Gaca 94 94
27 Bartosz Kopiczak 93 93
27 Pawel Karp 93 93
29 Dariusz Filipek FFKOLDBOYS 92 92
30 Jakub Korczyk czasem na asfalcie 91 91
31 Piotr Sadowski 90 90
32 Michał Sendułka 89 89
33 Mateusz Jonak 88 88
34 Adam Wekiera 87 87
35 Michał Masłowski 86 86
36 Aleksy Bernaciak 85 85
37 Krystian Górak 84 84
38 Andrzej Wyka Gravel on the Run 83 83
39 Jerzy Bielecki 81 81
40 Mariusz Gątarczyk DZIKIE GRUBASY SZATANA 80 80
41 Jacek  Szybisz 79 79
42 Piotr Fiedorczuk KROTON Medical Technology 78 78
43 Karol Korczak 77 77
44 Marcin Puchalski Moya Bike Team 76 76
45 Mateusz Nielipiński Muflon Przysucha 75 75

26.09.2020, Warszawa, trasa: 86 km, +290m/-290

open imię nazwisko nr miasto team M/K m-ce M/K wynik
1 Grzegorz Zając 25 Nadarzyn Więcej Funku! / SKPB Warszawa M 1 03:25:58
2 Tomasz Zaleśny 26 Łódź Świrower M 2 03:26:55
3 Mateusz Gołąb 10 poznań Jurne Knury M 3 03:27:44
4 Piotr Prokop 18 Warszawa M 4 03:40:29
5 Szymon Grosicki 29 M 5 03:47:36
6 Michał Gałuszek 8 Wrocław EPO M 6 03:56:55
7 Maciej Gorzelak 11 Warszawa M 7 04:02:23
8 Bartosz Tarka 24 Kraków M 8 04:06:37
9 Bartłomiej Szlufik 21 Bieliny Dream Team Wokół Łysej Góry M 9 04:06:38
10 Rafał Ałasa 2 Opacz-Kolonia M 10 04:10:21
11 Magda Golonka 9 Kraków INNERGY RACING TEAM K 1 04:10:41
12 Jacek Nosowski 14 Warszawa TRI.Regress M 11 04:17:19
13 Andrzej Kowalewicz 30 M 12 04:25:29
14 Michał Olej 15 Katowice Gryfne Rojbry M 13 04:27:40
15 Izabela Stryjecka 28 Warszawa K 2 04:28:38
16 Kacper Arendt 3 Kleczewo Futsal Prabuty M 14 04:29:37
17 Kamil Adamiec 1 Tarczyn M 15 04:37:26
18 Paweł Baluta 4 Warszawa Bezpieczny Kazbek M 16 04:52:28
19 Szymon Szerewicz 19 Warszawa M 17 05:22:08
20 Paweł Drzazgowski 7 Warszawa M 18 05:28:35
21 Filip Malawski 13 Warszawa M 19 05:32:12
22 Wojciech Batorski 5 Toruń Crossfit Toruń M 20 05:48:45
23 Michał Jaguszewski 12 Toruń M 21 05:48:45
24 Adam Zieliński 27 Toruń CF Toruń M 22 05:48:45
25 Rafal Szlaga 20 Pruszkow M 23 06:02:00
26 Michał Świerczewski 23 Warszawa M 24 06:02:00
27 Luiza Bolechowska 6 Suchedniów K 3 06:18:35
28 Marcin Piekarski 16 Suchedniów M 25 06:18:35

26.09.2020, Warszawa, trasa: 49,3 km, +150m/-150

open imię nazwisko nr miasto team M/K m-ce M/K wynik
1 Piotr Próchnicki 72 Warszawa Ramę Na Ramię M 1 01:51:30
2 Mikołaj Lech 66 Glina M 2 01:58:50
3 Michał Gliszczyński 58 Pruszków Ramę Na Ramię M 3 02:05:27
4 Patryk Ciszewski 52 Warszawa Gravitacja Nowodwory M 4 02:05:59
5 Roman Drzewek 81 pruszkow Ramę na Ramię M 5 02:06:09
6 Łukasz Strzelecki 82 M 6 02:06:10
7 Dariusz Zieliński 78 Warszawa Ramę na Ramię M 7 02:06:11
8 Paweł Kupczak 65 Warszawa M 8 02:07:40
9 Krzysztof Szporer 76 Warszawa M 9 02:08:41
10 Michal Gaca 55 Warszawa M 10 02:11:13
11 Pawel Karp 61 Warszawa M 11 02:11:28
12 Dariusz Filipek 54 Warszawa FFKOLDBOYS M 12 02:12:50
13 Jakub Korczyk 64 Komorowo czasem na asfalcie M 13 02:17:35
14 Zuzanna Napiórkowska 83 K 1 02:19:40
15 Piotr Sadowski 74 Warszawa M 14 02:20:35
16 Michał Sendułka 75 Warszawa M 15 02:20:45
17 Dorota Lutyk 67 Józefów SKPB Warszawa K 2 02:20:54
18 Mateusz Jonak 60 Warszawa M 16 02:21:55
19 Adam Wekiera 80 M 17 02:22:12
20 Michał Masłowski 68 Warszawa M 18 02:22:30
21 Aleksy Bernaciak 50 Warszawa M 19 02:24:32
22 Krystian Górak 59 Warszawa M 20 02:24:34
23 Andrzej Wyka 77 Gdynia Gravel on the Run M 21 02:26:09
24 Jakub Kępa 62 Kraków M 22 02:26:52
25 Jerzy Bielecki 51 Warszawa M 23 02:43:38
26 Mariusz Gątarczyk 57 Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA M 24 02:49:35
27 Jacek Szybisz 79 M 25 02:53:23
28 Piotr Fiedorczuk 53 Wraszawa KROTON Medical Technology M 26 02:54:57
29 Eliza Gawryluk-Korczak 56 Józefosław K 3 03:17:49
30 Karol Korczak 63 Warszawa M 27 03:17:49
31 Marcin Puchalski 73 Warszawa Moya Bike Team M 28 03:38:26
32 Mateusz Nielipiński 69 Warszawa Muflon Przysucha M 29 DNF

29.08.2020, Smolniki, trasa: 108 km, +1560m/-1560

imię nazwisko nr miasto team M/K m-ce M/K wynik
1. Michał Przekop 11 Suwałki Klub Rowerowy MTB Suwałki – Przekop.Waty – Sklep Rowerowy Góra Rowerska M 1. 03:57:58
2. Tomasz Zaleśny 15 Łódź M 2. 04:38:22
3. Piotr Jaś 7 Gdańsk M 3. 04:55:24
4. Szymon Grosicki 4 Warszawa Fart Strong M 4. 04:55:26
5. Artur Drzymkowski 3 Warszawa Team29er.pl M 5. 05:19:03
6. Marcin Grudziński 5 Kraków Herreria – ULTRAdventure M 6. 05:31:36
7. Andrzej Kowalewicz 9 Warszawa Fart Strong M 7. 05:40:39
8. Adam Berbeć 1 Puławy Fart Strong M 8. 05:45:49
9. Jan Pieniadz 10 Krakow M 9. 05:56:57
10. Tobias Hilger 6 Berlin M 10. 05:59:18
11. Dariusz Czajkowski 16 Będzin Grupa Tespis M 11. 06:26:06
12. Joanna Wapniewska 12 Kraków Herreria – ULTRAdventure K 1 06:38:22
13. Tomasz Wojciechowski 13 Warszawa FART STRONG M 12. 06:39:25
14. Michał Cieślar 2 Katowice M 13. 07:31:41
15. Andrzej Wyka 14 Gdynia Gravel on the Run M 14. DNF

29.08.2020, Smolniki, trasa: 53 km, +780m/-780

open imię nazwisko nr miasto team M/K m-ce M/K wynik
1. Bartosz Siłkowski 58 Suwałki MTB Suwałki M 1. 02:20:12
2. Rafał Ałasa 50 Opacz-Kolonia M 2. 02:21:32
3. Robert Wojciech Dembiński 53 Suwałki MTB Suwałki M 3. 02:26:49
4. Maciej Kościelniak 57 Gdańsk M 4. 02:32:11
5. Grzegorz Sroka 59 Podłęże M 5. 02:47:40
6. Izabela Stryjecka 62 Warszawa K 1. 02:50:28
7. Katarzyna Bała 51 Będzin Grupa Tespis K 2. 03:31:00
8. Jakub Kępa 63 Suwałki M 6. 03:31:01

25.07.2020, Iwonicz – Zdrój, trasa: 93 km, +1660/-1630

open imię nazwisko nr team M/K m-ce M/K wynik
1. Andrzej Ulman 26 M 1 04:02
2. Jakub Siemiączko 18 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M 2 04:09
3. Dominik Oględziński 16 M 3 04:11
4. Martin Turek 21 MOFO Dos Cojos M 4 04:23
5. Miłosz Gąsiorowski 25 Motorola Bike Team M 5 04:39
6. Sebastian Nanek 15 M 6 05:35
7. Łukasz Krawiec 11 M 7 05:44
8. Marcin Grudziński 6 Herreria – ULTRAdventure M 8 05:46
9. ex aequo Anna Tkocz 1 bikeBoard K 1 06:08
9. ex aequo Michał Góźdź 5 epictripsnohugs.cc M 9 06:08
9. ex aequo Łukasz Jankiewicz 7 M 10 06:08
9. ex aequo Bartłomiej Kowalski 10 BACKCOUNTRYMTB.ORG M 11 06:08
9. ex aequo Tomek Tomeczek 20 Backcountrymtb M 12 06:08
14. Dawid Migacz 14 1×1 M 13 06:28
15. Piotr Kuźniarowicz 12 M 14 06:32
16. Tomasz Józefczyk 8 Posmakuj Run Team M 15 06:38
17. Marcin Gałka 3 M 16 07:18
18. ex aequo Janusz Kostka 9 Posmakuj Run Team M 17 07:22
18. ex aequo Justyna Jasłowska 2 SCOTT Sport Polska K 2 07:22
20. Piotr Śmigielski 19 M 18 07:30
21. Łukasz Rak 17 M 19 07:30
22. Evan de Barra 27 KRKxCC M 20 08:09
23. Marcin Lipnicki 13 Amstel M 21 DNF
24. Łukasz Głaz 4 KW Lublin M 22 DNF

25.07.2020, Iwonicz – Zdrój, trasa: 56 km, +890/-810

imię nazwisko nr team M/K m-ce M/K wynik
Artur Gorczyca 102 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M 1 02:34
Krzysztof Kosiek 106 Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów M 2 02:44
Piotr Gierula 101 M 3 03:21
Michał Szopa 109 MTB MOSIR Dukla M 4 03:21
Mateusz Lorenc 107 MTB MOSIR Dukla M 5 03:23
Michał Zawadzki 111 Hamulcowi M 6 03:40
Michał Kolanko 103 #Kilometry Oddechów M 7 03:44
Szymon Kopiczak 105 M 8 03:45
Artur Zaremba 110 M 9 04:12
Konrad Szady 108 M 10 04:12
Bartosz Kopiczak 104 M 11 04:39
Jakub Kępa 112 M 12 04:51