Informacje praktyczne – Małopolska

Jura Krakowsko-Częstochowska i Dolinki Krakowskie już na Was czekają! Poniżej przesyłamy garść podstawowych informacji co nas czeka na miejscu:

  1. Parkingi: Pomimo iż droga prowadząca do Brandysówki (bazy zawodów) ma ograniczenia w ruchu i normalnie ni można tam wjechać, to wszyscy uczestnicy imprezy mogą dostać się autem praktycznie pod samą bazę i tam zaparkować samochód. Jedynym wymogiem jest kartka za szybą z naszym logo lub nazwą zawodów. (Logo: http://szutermaster.pl/wp-content/uploads/logo.png)
  2. Jedzonko: na długiej trasie będą na Was czekały jak zawsze 2 bufety, na krótkiej trasie 1. Na bufetach woda, izo, cola, owoce, suche przekąski słone i słodkie. A na Fajrancie po dekoracji (około 17:00) m.in. żur czy kociołek prosto z ogniska w wersjach mięsnych oraz wege.
  3. Trasy będą do ściągnięcia w piątek o 9 rano na stronie http://szutermaster.pl/malopolska/#trasy
  4. Wyniki na mecie będą dostępne na żywo pod adresem: https://wyniki.b4sport.pl/index.php/szuter-master-malopolska/m737.html
  5. Trackery GPS będą aktywne pod poniższymi adresami. Długa: https://www.poltrax.live/szuter-malopolska-dluga Krótka: https://www.poltrax.live/szuter-malopolska-krotka

Do zobaczenia w Dolinie Będkowskiej!