Zgłoszenia

Chcesz zmierzyć się z całym cyklem lub którąś z jego edycji? Nic prostszego

ZAPISZ SIĘ

Aby zgłosić swój udział w zawodach należy:

  • zaakceptować Regulamin i zarejestrować się za pomocą powyższego formularza,
  • uiścić opłatę startową na konto organizatora płatnościami online na stronie zapisów lub przelewem tradycyjnym:

Fundacja Ultra
Parkowa 19/14, 38–400 Krosno
Numer konta: 34 1090 2590 0000 0001 4497 5488
Bank: Santander Bank Polska

W tytule przelewu prosimy wpisać 12-cyfrowy kod rejestracji lub imię nazwisko oraz nazwy/ę edycji, np. „Jan Kowalski, DOLNY ŚLĄSK, SUWALSZCZYZNA”.

Uczestnicy opłacają opłatę startową w wysokości:

Termin

Długa

Krótka

do 05.02.2024 (dla wszystkich edycji)

229 PLN

199 PLN

od 06.02.2024 do 9 dni przed daną edycją

269 PLN

229 PLN

8 dni i mniej przed daną edycją

339 PLN

289 PLN

Jeśli uczestnik zrezygnuje z udziału we wcześniej opłaconej edycji na minimum miesiąc przed jej datą, wówczas otrzymuje zwrot w wysokości 50%. W przypadku późniejszej rezygnacji Organizator nie zwraca opłaty startowej.

Przepisywanie się pomiędzy trasami w danej edycji będzie możliwe drogą mailową najpóźniej na 2 dni przed daną edycją (z dłuższej trasy na krótszą bez zwrotu nadpłaty, z krótszej na dłuższą za dopłatą) i tylko w ramach dostępnych miejsc na danej trasie.

Przeniesienie opłaty na inną edycję w tym samym sezonie będzie możliwe drogą mailową najpóźniej na 8 dni przed opłaconą edycją.

Na życzenie uczestnika istnieje możliwość wystawienia faktury VAT za opłatę startową. Faktury będą wystawiane WYŁĄCZNIE w miesiącu zaksięgowania wpłaty, a dane odbiorcy na fakturze muszą być tożsame z danymi wpłacającego. Akceptując Regulamin, uczestnik wyraża zgodę na przesyłanie faktur bez podpisu odbiorcy drogą elektroniczną.

Rejestracja w Biurze Zawodów na miejscu wydarzenia może skutkować niepełnymi świadczeniami. W przypadku wątpliwości prosimy o wcześniejszy kontakt przed dokonaniem płatności.